.

.

Dell Latitude 5000 5320 2-во-1 | 13.3 FHD Touch | Core i5 - 256 GB SSD - 8 GB RAM

Dell Latitude 5000 5320 2-во-1 | 13.3 FHD Touch | Core i5 - 256 GB SSD - 8 GB RAM

DEN 9599.84

Износ
Залиха

[Intel Core i5 процесор] Објавен во 2021 година, 13 "Latitude 5320 2-во-1 во семејството Latitude 5000 на Dell доаѓа со целата најнова технологија, вклучувајќи DDR4 меморија, која се одвиваше во неверојатна 3200 MHz и 11-та генерација Intel 4-Core процесор. Quad јадра на процесорот Core i5-1135 G7 овозможува исклучително мултитаскинг. Порти и слотови Микро-SIM картички фиока (по избор) Глобална слушалка Jackек USB 3.2 GHz под тешка употреба за моќни перформанси! Оваа географска ширина 5320 2-во-1 доаѓа со резолуција на допир од 13,3 "со резолуција FHD (1920x1080) за зачудувачки јасни визуелни и интегрирана графичка картичка вградена во процесорот Intel Core i5-1135 G7 кој ќе го користи 8 GB RAM меморијата на компјутерот за RAM графичка меморија. [Дополнителни детали] Векбам доаѓа интегриран. [Оперативен систем] Windows 11 е најновиот оперативен систем на Microsoft објавен во 2022 година и ако сакате да се намалите на постариот Windows 10, можете да го намалите со лесно преземање од веб -страницата на Microsoft. [Оперативен систем] Windows 11 е најновиот оперативен систем на Microsoft објавен во 2022 година и ако сакате да се намалите на постариот Windows 10, можете да го намалите со лесно преземање од веб -страницата на Microsoft. Wi Fi и Bluetooth се интегрирани.2 GHz под тешка употреба за моќни перформанси! Оваа географска ширина 5320 2-во-1 доаѓа со резолуција на допир од 13,3 "со резолуција FHD (1920x1080) за зачудувачки јасни визуелни и интегрирана графичка картичка вградена во процесорот Intel Core i5-1135 G7 кој ќе го користи 8 GB RAM меморијата на компјутерот за RAM графичка меморија. Ширина : 305,7 mm (12. [RAM меморија со голема брзина и огромен простор] 8 GB DDR4 RAM меморијата што работи @ 3200 MHz ќе ви овозможи непречено извршување на повеќе апликации и јазичиња за прелистувачи одеднаш и 256 GB PCIE NVME M. За да заштедите моќност и да го продолжат траењето на батеријата, процесорот ќе работи @ 0,9 GHz под мала употреба, но ќе се зголеми на 4.2 со електрична енергија Micro SD-картичка Слот |.Windows Pro доаѓа со сè што доаѓа Windows Home, плус дополнителен Карактеристики на која вашата организација може да бара како што е Active Directory и Bitlocker уредот за криптирање (нормално надградба од 100 долари ако се купи одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата