.

.

Panasonic Лаптоп Кабриолет ТАБЛЕТ CF-C2, Intel i5 4th Gen, 1.90 GHz, 12.5-инчен HD Екран На Допир, 12GB, 480GB SSD, Веб Камера, WiFi, Bluetooth, Windows 10 Pro Надградени

Panasonic Лаптоп Кабриолет ТАБЛЕТ CF-C2, Intel i5 4th Gen, 1.90 GHz, 12.5-инчен HD Екран На Допир, 12GB, 480GB SSD, Веб Камера,

DEN 1.33

Износ
Залиха

Кабриолет 2 во 1 Лаптоп/Таблет, Интел 4-Ти Генерал, Windows 10 Pro Надградени. 12.5 " HD 1366 x 768 СО led позадинско осветлување ден читлив екран на допир (Рака и Игла). Интегрирана Веб Камера, HDMI, USB3. 0 x2, USB 2.0 x1, Ethernet RJ-45. Bluetooth, Wi-Fi, 4 G LTE (Опционално Не Се Вклучени). За прилагодување и други функции за додавање, ве молиме контактирајте не 'Солидни Книги Ад.’. Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов. Како производот станува дел Од Обновената, вашата дестинација за претходно во сопственост, реновирани производи : клиентот купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за работа и изгледа како нови нуспроизводители. Потоа, производот се продава како Обновен производ на . Доколку не сте задоволни со купувањето, обновените производи ги исполнуваат условите за замена или враќање на средствата според Обновената Гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата