.

.

Adapter Car Parthcksi Car DC за Tevion BJF-DY209 Преносен ДВД плеер автоматско возило со возило RV полесен приклучок за напојување на кабел за напојување со кабел за полнач PSU

Adapter Car Parthcksi Car DC за Tevion BJF-DY209 Преносен ДВД плеер автоматско возило со возило RV полесен приклучок за напојување

DEN 0.33

Износ
Залиха

Спецификации : Полнач за автомобили / адаптер / кабел ширум светот Влезен опсег на напон : 12-24 V DC. Компатибилен со : Нашиот производ е замена. Сертифицирани : Сите наши производи се CE FCC ROHS одобрени со над-напон, прекумерна, над-оптоварена, заштита од краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. Должина на кабелот : 45см-150см. Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или проблеми. Спецификации Влез AC : 100-240 V Светска употреба за Parthcksi Водечкиот бренд за полнач на лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот на лаптопот, посветени на обезбедување на професионални производи и услуги. Полнач за лаптоп Parthkksi / кабел / кабел Сите адаптери и кабли за напојување се во согласност со врвните стандарди во индустријата и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучително и заштита од кратки спојки, пренапони, прекумерна струја и внатрешно прегревање. Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. Адаптер за моќност на Parthkksi Chargesmart и кабел направен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. Може да се наплаќа брзо и стабилно во секое време. Глобална грижа за клиентите на Parthksi+ Потребите на клиентите се она за што се грижиме, ги поддржуваме сите со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесна до достапна техничка поддршка.

Карактеристики

Производи во категоријата