.

.

Најдобар адаптер за глобален AC/DC за Proform 890 925 930 SpaceSaver Pro-Form Space Spaive 500 600 елиптични напојување кабел кабел кабел wallид полнач PSU

Најдобар адаптер за глобален AC/DC за Proform 890 925 930 SpaceSaver Pro-Form Space Spaive 500 600 елиптични напојување кабел

DEN 1049.60

Износ
Залиха

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Најдобар адаптер за глобален AC / DC за Proform 890 925 930 Space Saver Pro-Form Space Spaver 500 600 Ellipticals Напојување кабел кабел кабел wallид полнач за домови PSU.

Карактеристики

Производи во категоријата