.

.

Родот GL GMKDSLR72 Мат Кутија DSLR Комплет со 72mm Адаптер Прстен

Родот GL GMKDSLR72 Мат Кутија DSLR Комплет со 72mm Адаптер Прстен

DEN 13890.88

Износ
Залиха

Дизајниран за употреба со дслр видео поставувања. Вклучено француско Знаме. Лесно усогласување. Два филтер коцки. Овој Комплет За Мат Кутии е специјално дизајниран за снимање видео ДСЛР. Специјалниот адаптер за прачки е дизајниран специјално за камери од ТИПОТ DSLR. Овој адаптер ви овозможува лесно да ја прилагодите камерата за совршено усогласување. Ова матбокс има 2 држачи за филтри со 1 што ротира. Овој комплет вклучува : Широк Агол Мат Кутија, 4" х 4 "ротирачки филтер фиока-сина, 4 "х 4" фиксен филтер фиока-црна, Еден Адаптер Прстен Во Стилот НА Гард Крофна, 72мм чекор надолу адаптер, адаптер единица за поддршка на 15мм и 12мм барови, француско Знаме НА GFFW, Gmb/Dslr Адаптер Бар Систем.

Карактеристики

Производи во категоријата