.

.

Airtag Куче Јака Покритие И Licchi Шема Вештачка Кожа Мачка Јака Со Отцепена Брава-Заштитете Ги Вашите Миленици СО GPS Следење и Безбедни Јаки

Airtag Куче Јака Покритие И Licchi Шема Вештачка Кожа Мачка Јака Со Отцепена Брава-Заштитете Ги Вашите Миленици СО GPS Следење

DEN 3.33

Износ
Залиха

Некои совети : } најлонската ткаена јака е склона кон олабавување и паѓање по период на абење. Нашата јака е изработена од кожа со имитација на личи, издржлива и лесна, која нема да се чувствува непријатно дури и ако ја носат мачиња долго време. Кога носите јака на мачка, оставете простор за два прста помеѓу вратот и јаката, што ќе направи мачката да се чувствува поудобно. Пакетот вклучува : Јака За Мачки И Држач за Воздушни Ознаки.

Карактеристики

Производи во категоријата