.

.

Овошје На Разбој Eversoft Руно Дуксери, Crewneck &засилувач; Четвртина Патенти, Влага Фитил &засилувач; Дише, Големини S-4X

Овошје На Разбој Eversoft Руно Дуксери, Crewneck &засилувач; Четвртина Патенти, Влага Фитил &засилувач; Дише, Големини S-4X

DEN 2.67

Износ
Залиха

Премиум Шевовите Ја Подобруваат Издржливоста. Ребро Јака, Манжетни и Појас. Супер Мека И Удобна. Издржливо Шиење. Преден Џеб, Манжетна За Ребра, Хауба и покачен кабел за Цртање. Супер Мека И Удобна. Издржливо Шиење. Преден Џеб, Манжетна За Ребра, Хауба, Патент и Кабел за Цртање. Супер Мека И Удобна. 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Машкиот Модел е 6 '0" облечен Во Медиум Со Големина. Женскиот Модел Е Мал со големина од 5'9". Еверсофт Прстен Откачи Памук Обезбедува Премиум Мекост Миење после Миење. Шиење со двојна игла на вратот и полите за издржливост. Ребреста јака, манжетни и појас што ја држат својата форма. Лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Еверсофт прстен откачи памук обезбедува премиум мекост миење после миење.

Карактеристики

Производи во категоријата