.

.

Дизајн на цртани филмови Детски сунѓерско руно худи - шарена детска дуксерка - симпатична качулка за деца

Дизајн на цртани филмови Детски сунѓерско руно худи - шарена детска дуксерка - симпатична качулка за деца

DEN 275.20

Износ
Залиха

52% памук на авиокомпанија, 48% поли. Направено во САД. Повлечете го затворањето. Машински миење. Дизајн на цртани филмови Детско сунѓерско руно качулка не е обично парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Симпатична качулка за деца е гордо направена со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти кои се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Оваа качулка е направена од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (атлетски хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Шарената детска худи е дизајнирана и печатена во Калифорнија. Подгответе се за целодневна удобност во дизајнот на цртани филмови Детско сунѓерско руно худи. Шарената детска худи се чувствува екстра мека однатре и наредениот аспиратор и џебот на кенгур ви помагаат да се загрее кога времето ќе се разлади, додека динамичниот дизајн ви помага да изгледате и да се чувствувате свежо во движење.

Карактеристики

Производи во категоријата