.

.

Zoecala Womenените го креваат задниот дел од кревање беспрекорно тренингот салата шорцеви со високи половини од јога шорцеви

Zoecala Womenените го креваат задниот дел од кревање беспрекорно тренингот салата шорцеви со високи половини од јога шорцеви

DEN 2.33

Износ
Залиха

87% полиестер, 13% спандекс. Меко меко голо чувство, 4 пат, истегнете, истегнат и непроaирно. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Дизајн со високи половини : се разликуваат од традиционалното 1-ниво на половината, шорцевите за задникот на задниот дел од 3 нивоа со висок дизајн на половината, ефикасно контрола на стомакот додека подобро одговараат на половината. Дизајнот на забивање на задниот дел од препоните не само што обезбедува повеќе површини за движење на колкот, туку и спречува незгодни прсти од камили. Нашата работа за засилување на задникот е структурно подобрена за да обезбеди поддршка и издржливост. Висококвалитетна ткаенина : 87%најлон и 13%спандекс. Дишење, пот-апсорбит и мека. Одличниот материјал работеше навистина добро за глувци/ден на нозете - без потни ознаки или лизгање за време на тренингот. Нозете не се сече, така што нема масен прстен околу бутот. Тоа е многу погоден тренинг, но доказ за сквоти. Дизајн на решетки за дишење на дишење : Овие лесни шорцеви за кревање на задниот дел се дизајнирани со детали за очите на страните на нозете за да и помогнат на вашата кожа да дише слободно додека стилската контура ги обликува нозете и ви дава рационализиран изглед. Шорцевите за засилување на Scrunch се дизајнирани да ги истакнат кривините на сите вистински места. Повод : Овие висококвалитетни лесни шорцеви со активна облека се совршени за фитнес, јога, теретана, велосипедизам, џогирање, трчање, аеробни или анаеробни вежби, слободно време и кој било друг вид активност. Тие се вклопуваат прилично прицврстени, ја компресираат стомакот на ласкав начин, ги контурираат вашите облини, ви даваат тон и трим изглед. Гаранција за квалитет : Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на производите на Зокала, Ве молиме слободно контактирајте не и со задоволство ќе ви го обезбедиме вашиот избор за замена или поврат.

Карактеристики

Производи во категоријата