.

.

Калвин Клајн изведба на жени со велосипед со високи половини

Калвин Клајн изведба на жени со велосипед со високи половини

DEN 2.33

Износ
Залиха

81% полиестер, 19% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Висок пораст. Скриен џеб на половината и надворешниот страничен џеб. Лого на странична нога. Измислување на испреплетеност со праска. Влага за губење. Перформансите на Калвин Клајн создаваат активна облека за жени што можат да се носат во теретана или за секојдневно носење. Посебен фокус за перформансите на Калвин Клајн е фаќање на забавни, модни трендови и користење на ткаенини „лесни за нега“ за да ве натера да изгледате стилски и удобно за вашите вежби и за сите ваши обични активности. Перформансите на Калвин Клајн прават нешто за секоја жена, без оглед каква е вашата големина или начин на живот.

Карактеристики

Производи во категоријата