.

.

КРЗ Јога машка шорцеви за голф - 7 ''/9 '' Тенок вклопување водоотпорни атлетски лежерни шорцеви со џебови со џебови

КРЗ Јога машка шорцеви за голф - 7 ''/9 '' Тенок вклопување водоотпорни атлетски лежерни шорцеви со џебови со џебови

DEN 0.67

Износ
Залиха

Флекс-во-едно : 92% полиамид, 8% спандекс. Увезени. Затворање на патент. Машински миење. Дишењето, водоотпорна ткаенина ве држи суви, малку густа ткаенина отпорна на солза. Мулти џебови : Атлетски тренинзи за мажите со две странични џебови, погодни за картички, мобилни телефони. Левиот џеб за патент обезбедува дополнително безбедно складирање за клучеви, итн. Обични шорцеви за мажи : со високи перформанси на отпорност на абразија и отпорен на вода, овој пар шорцеви е значително издржлив. Може да се чувствувате лесно да го земете за машинско миење. Snap Placenter џебови на грб за безбедно складирање. Менс шорцеви од 7 инчи и 9 инчи инсем, погодни како лесни обични шорцеви и спортски шорцеви. Совршена активна облека за голф, исто така одлична за вежбање во теретана, пешачење, обука, лежење или секојдневно носење. Обезбедете најудобна спортска облека. Создадете позитивен и здрав спортски животен стил. Добредојдовте изненадувања и можности во животот.

Карактеристики

Производи во категоријата