.

.

Најк Машка Спортска Облека Свуш Лига Руно Шорцеви

Најк Машка Спортска Облека Свуш Лига Руно Шорцеви

DEN 560.00

Износ
Залиха

80% Памук, 20% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Изглед кој го обединува секој спортист, Колекцијата На Свуш Лигата ја слави врската што ја споделуваме преку нашата љубов кон спортот. Наредените логоа На Свуш им даваат на овие модерни спојници за спортска облека чист изглед на гроздобер загревања издадени од тимот. Печатените логоа на Свуш имаат меко, мазно чувство. Еластичниот појас и кабелот за влечење обезбедуваат удобно, персонализирано вклопување. Предни џебови за брзо складирање на мали предмети. Прилепувања на задниот џеб за безбедно складирање. Оваа топла руно ткаенина е четкана за додадена мансарда и мекост. Подготвени за разладување и лежење наоколу, Шорцевите Од Руно Од Машката Спортска Облека Најк се лесен стил направен со супер-меко руно за удобно, топло чувство.

Карактеристики

Производи во категоријата