.

.

Аванова Женски Вратоврска Боја Шорцеви Еластична Половината Повик Јога Трчање Тренингот Активни Шорцеви

Аванова Женски Вратоврска Боја Шорцеви Еластична Половината Повик Јога Трчање Тренингот Активни Шорцеви

DEN 1.67

Износ
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : Овие шорцеви изработени од ткаенина од памучна мешавина, меки и дише, многу удобни за носење. Карактеристики : Атлетски шорцеви за жени, еластичен струк, кравјо печатење, женски основни шорцеви, секојдневни дневни шорцеви за тинејџерки/јуниори. Прилика : Погоден За носење салон, опуштете се дома, трчање, танцување, јога, возење велосипед, пешачење, пешачење, вежбање, вежбање, фитнес, секојдневно носење и така натаму. Одговара : Лабава фитинг. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате. Јога Кратки Панталони За Жени Јуниори Летно Трчање Атлетски Шорцеви Тинејџерки Танц Вежбање Во Теретана Еластични Шорцеви За Половината Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Вградена Боја За Вратоврска : Лабав Стил : Секојдневна И Дневна Боја може да биде малку поинаква поради лесни напори или поставки за монитор. Опис на големината : (инч) ако сакате повеќе лабава, ве молиме изберете една големина нагоре.

Карактеристики

Производи во категоријата