.

.

Baleaf 10 “лесен голф Бермуда јога шорцеви за жени памук пижама салон шорцеви тренингот атлетски долги џебни шорцеви

Baleaf 10 “лесен голф Бермуда јога шорцеви за жени памук пижама салон шорцеви тренингот атлетски долги џебни шорцеви

DEN 495.84

Износ
Залиха

Надградба на ткаенина : 93,5% памук/ 6,5% спандекс. Посветено да донесе утеха. Затворање на влечење. Овие шорцеви со памук во должина на коленото со надградба на дишење и мека ткаенина нудат одлични перформанси. Големи странични џебови и задниот џеб за лесно складирање на вашите вредни. Нашите долги жени од Jerseyерси ги комбинираат удобноста, функцијата и перформансите. Широк, еластична лента за половината и прилагодливо влечење за прицврстување, прилагодено вклопување. Лабавото вклопување ви дава простор да се движите, права нога со 9,6 "-10,8" Inseam, голема должина нуди целосна покриеност. Совршено за атлетски, лов, џогирање, одење, трчање, јога, дното на пижами во затворен простор, домашни спортови, тренингот, вежбање, фитнес во теретана и секојдневно носење. Надградба на ткаенина : 93,5% памук/ 6,5% спандекс. Посветено да донесе утеха. Затворање на влечење. Овие шорцеви со памук во должина на коленото со надградба на дишење и мека ткаенина нудат одлични перформанси. Големи странични џебови и задниот џеб за лесно складирање на вашите вредни. Нашите долги жени од Jerseyерси ги комбинираат удобноста, функцијата и перформансите. Широк, еластична лента за половината и прилагодливо влечење за прицврстување, прилагодено вклопување. Лабавото вклопување ви дава простор да се движите, права нога со 9,6 "-10,8" Inseam, голема должина нуди целосна покриеност. Совршено за атлетски, лов, џогирање, одење, трчање, јога, дното на пижами во затворен простор, домашни спортови, тренингот, вежбање, фитнес во теретана и секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата