.

.

Ксиахиум Течен Молив За Очи Силен Црн Водоотпорен Лесен За Боја Водоотпорен Долг Молив За Очи За Жени Девојки

Ксиахиум Течен Молив За Очи Силен Црн Водоотпорен Лесен За Боја Водоотпорен Долг Молив За Очи За Жени Девојки

DEN 39.84

Износ
Залиха

1 ПАРЧИЊА Црн Течен Ајлајнер. Течниот ајлајнер е мазен и има 4 светли бои за избор. Може да обезбеди трајни и блескави мат бои кои ќе ви помогнат лесно да креирате модерна шминка и да го покажете најшармантниот шарм на жените. Водоотпорни и отпорни на пот. Меко, природно и брзо сушење, водоотпорни, отпорни на пот, не се лесни за шминкање, супер задржување на шминката, дизајн на запечатување, подолг век на траење. Совет : ве молиме не трепкајте веднаш по употребата, почекајте да се исушат 2-3 минути, а потоа носете го цел ден. Лесен за употреба, отстранувач на шминка : течната облога за очи има многу мек врв, кој лесно и прецизно може да ја нацрта шминката што ја сакате. Лесно може да се отстрани со средство за отстранување шминка. Совршено пакување, погодно за различни прилики. Течното пакување за ајлајнер е совршено, погодно за шопинг, спорт, пливање, танцување, свадба и други прилики. Тоа може да се даде на неа, мајка, девојка и сопруга како уникатен подарок. Ова е најдобриот подарок за шминка за денот на Вљубените, денот на мајката, Божиќ, годишнина и роденден. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, А Xiahium ќе ви обезбеди задоволство по продажбата. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговориме за 24 часа,ќе ви ги понудиме нашите најдобри услуги. Забелешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.

Карактеристики

Производи во категоријата