.

.

Печат За Ајлајнер За Брзо Движење На Крилјата, Течен Ајлајнер Со Фломастер, Молив За Очи За Мачки Отпорен На Вода И Дамки, Течно Пенкало За Очи, Ситен Печат за Ајлајн?

Печат За Ајлајнер За Брзо Движење На Крилјата, Течен Ајлајнер Со Фломастер, Молив За Очи За Мачки Отпорен На Вода И Дамки, Течно

DEN 3.00

Износ
Залиха

Заковајте Го Крилестиот Ајлајнер За Неколку Секунди-Едноставно обложете го аголот на секое око со печат за мачкино око со брзо Движење, патентираниот оригинален печат за ајлајнер со крилја. Потоа, притиснете за да ослободите совршено обликувано крило. Поврзете го крилото со окото користејќи го маркерот за ајлајнер. Вашиот Комплетен Комплет За Ајлајнер-Секое пакување вклучува 2 пенкала за левото и десното око. Едниот крај има печат за ајлајнер за крилја. Другиот има прецизно пенкало за ајлајнер со фломастер што работи како густ или тенок ајлајнер. За сите Форми И Големини На Очите - Достапни во 4 големини на крилата, нашиот ајлајнер за печат одговара на секој тип очи. Без разлика дали имате очни капаци со качулка или монолиди, оваа постава за очи за мачки ви помага да создадете прецизни крилја на ветре. Отпорен на дамки, Отпорен На Пот и Водоотпорен Течен Ајлајнер - Нема почесто ретуширање! Направивме водоотпорна формула за ајлајнер која останува цел ден без избледување, размачкување или пукање. Без суровост И Веган - Нашиот ајлајнер за шминка никогаш не се обидува на животни. Овој ајлајнер за печат на крилја содржи нетоксични состојки погодни за нежната кожа на пределот околу очите.

Карактеристики

Производи во категоријата