.

.

Гуоларизи Матс Течен Ајлајнер Боја Водоотпорен Молив За Очи Гел Молив За Долго Носење Гел За Очи 1мл Скенер За Очи

Гуоларизи Матс Течен Ајлајнер Боја Водоотпорен Молив За Очи Гел Молив За Долго Носење Гел За Очи 1мл Скенер За Очи

DEN 75.04

Износ
Залиха

Дозволете Ви Да Создадете Свој Стил На Шминка,Кој Е привлечен Насекаде. Тие Навистина Ја Сменија Играта За Шминкање На Очите. Еве Ги Оние Што Ви Се Потребни, Сега. Совршено Пакување И Погодно За Многу Прилики.Погоден За Шопинг, Спорт, Пливање, Танцови Забави, Свадби И Разни Прилики. Може Да Обезбеди Долготрајни, Блескави Бои кои Ќе ви Помогнат Лесно Да Креирате Модерна Шминка и Да Го Покажете Најшармантниот Шарм На Жените. Тој е Лесен, Лесен за Извршување и Складирање ,погоден за Ваша Сопствена Употреба или За Подарок.Исто Така Совршен Подарок за Секого На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Роденденот. Ајлајнерот Е Добро Обоен, Што Може Јасно Да Ја Нацрта Шминката За Ајлајнер И Повеќе Да Ја Истакне Убавината На Бојата На Шминката За Очи. Ајлајнерот Е Исто Така Многу Издржлив. Лесно Ајлајнер со Средство за Отстранување Шминка, Чист Е И Не треба да се Грижите за Пигментациите. Мат Течен Ајлајнер Боја Водоотпорен Молив За Очи Гел За Долго Носење Гел Ајлајнер За Очи 1мл Скенер За Очи Течен Ајлајнер Боја Водоотпорен Молив За Очи Гел За Долги Абење Материјал За Ајлајнер За Очи : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 10гр големина на Пакетот : 14, 5х1, 3х1, 3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата