.

.

Синоаголник Смешно Кутре Шофершајбната Сонцето Сенка - Преклопен Автомобил Пред Прозорецот Sunshade Блокови Ув Зраци Сонцето Визир (296)

Синоаголник Смешно Кутре Шофершајбната Сонцето Сенка - Преклопен Автомобил Пред Прозорецот Sunshade Блокови Ув Зраци Сонцето

DEN 758.40

Износ
Залиха

Ги намалува температурите на внатрешните автомобили за 30-50 степени. Поставете Ја Рамката На Сенката За Сонце На Долниот Дел Од Прозорецот Додека Користите Сенка За Сонце За Автомобил За Да Одолеете/Да Ја Зацврстите Сенката За Сонце. Во исто време ние исто така поддржуваме кориснички услуги. СИНА СЕНКА За СОНЦЕ На ШОФЕРШАЈБНАТА На ШОФЕРШАЈБНАТА Одличен додаток За Сенката На Прозорецот со универзална Големина на вашето возило за ТЕРЕНЦИ, Камиони, Комбиња и Автомобили Нуди над 99% ув заштита и рефлексија на сонце спречува избледување на контролната табла и пукнатини може да се инсталираат и отстранат Во рамките на Вториот Чувајте Го Автомобилот Ладен За возачот во лето, сенка за сонце автомобил/ автомобил сенка за сонце за шофершајбната како добар помошник за блокирање на сончевата светлина, намалување на температурата во внатрешноста на возилото пред возење. €УВ ЗАШТИТА®ув рефлектирачки материјал СО Висока густина за максимална заштита за внатрешноста на вашето возило Го Штити Вашето Возило од 99% Од Штетните Оштетувања НА УВ Зраците, го одржува автомобилот во целосна цврста заштита, автоматската предна сончева сенка ја одржува чистата Внатрешност без избледување или пукање. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН●овој капак на визирот на шофершајбната е исто така персонализиран отпечатен, можете да ја најдете шемата за совпаѓање со нашата продавница, персонализираното печатење може да ви помогне брзо да го забележите вашиот автомобил, да привлечете внимание на другите и целосно да го покажете вашиот личен вкус. ●УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА 59 x 30 во / 150 x 76 см, Погоден за повеќето возила, како ШТО се SUV, Камиони, Комбиња и Автомобили. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА и ПРЕКЛОПУВАЊЕ ● Визирите На Автомобилот Шофершајбната Со Сончева Сенка Лесно се Појавува И Се Преклопува за Неколку Секунди. Производот е наменет за употреба во автомобилот. Во исто време ние исто така поддржуваме кориснички услуги. магијата стап за ретровизорот фиксна, може да се фиксира во автомобилот суета огледало размавта и сенка размавта надолу, повеќе солидна. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН●овој капак на визирот на шофершајбната е исто така персонализиран отпечатен, можете да ја најдете шемата за совпаѓање со нашата продавница, персонализираното печатење може да ви помогне брзо да го забележите вашиот автомобил, да привлечете внимание на другите и целосно да го покажете вашиот личен вкус.Лесно За Инсталирање сенка За Сонце за шофершајбната на автомобилот со прикачена вшмукувачка чаша, лесна за инсталирање и без штета на прозорецот на вашиот автомобил. Сенката за сонце на шофершајбната на возилото лесно се преклопува во компактен дизајн.Пакетот Вклучуваше 1 x Автомобил Шофершајбната Sunshade1 x Складирање На Кеси за користење1. Не треба да се двоумите, сега кликнете на златното "Додај Во Кошничка", ние ќе го испорачаме за вас во рок од 2 дена. Ткаенината на визирот на автомобилот е мека и може да се контролира во големина со преклопување на ткаенината.Доколку наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте не веднаш, доколку не ви се допаѓаат, можете безусловно да ги вратите парите. Исто Така, Доаѓа Со Торба За Складирање Што Се Преклопува За Складирање Кога Не Се Користи. Исто Така, Доаѓа Со Торба За Складирање Што Се Преклопува За Складирање Кога Не Се Користи.

Карактеристики

Производи во категоријата