.

.

СПОЈУВАЊЕ НА КАРГЕН ФИД, ФИД За Спојување Комплет За Јаже НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ФИД За Спојување Јаже Фид Алатка За Спојување Со Пластични Рачки Јаже Фид

СПОЈУВАЊЕ НА КАРГЕН ФИД, ФИД За Спојување Комплет За Јаже НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ФИД За Спојување Јаже Фид Алатка За Спојување Со

DEN 127.84

Износ
Залиха

Комплет За Спојување Фид : плочите за Спојување се широко користени за спојување на жичаното јаже за да се направат додатоци и прстени, што го прави јажето или линијата за спојување полесно и поуредно. Оваа помош за спојување жица е погодна за спојување и отворање на сите видови јажиња, особено јажиња со три влакна, јажиња со двојни плетенки и јажиња за качување дрвја. Забавно И Практично : фидот за спојување е помош и е изработен од нерѓосувачки челик и пластични рачки. Тоа е интересна предмети,која може да заштеди време, го намалува стресот, и носи погодност за вас. Погоден за Јажиња : е погоден за Јажиња 1/8-Инчи, 1/2-Инчи; м погоден За Јажиња 1/2-Инчи, 1-Инчи; л погоден за Јажиња 1-Инчи или повеќе. Забелешка : ве Молиме изберете ја соодветната големина за вашата апликација. Соодветна Големина : оваа фид за спојување е достапна во три големини, ве молиме изберете ја вистинската големина за купување. Л : 6, 9х1, 7 инчи; М : 10, 9х1, 3 инчи С : 10, 9х0, 9 инчи. Пакетот Вклучува : 1 x fid За Спојување На Претпазливост. : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Карактеристики

Производи во категоријата