.

.

FanMats 17043 Отава сенатори 3D хромиран метален амблем

FanMats 17043 Отава сенатори 3D хромиран метален амблем

DEN 190.24

Износ
Залиха

Направено од тешки хром и има обликувано лого на 3Д тим. Амблемите се спротивставуваат на елементите и изгледаат одлично со години. Лесно за инсталирање, само излупете и лепете, тоа е ветре. Може да се отстрани ако се бара, и тоа нема да го оштети вашето возило. Прицврстува без употреба на алатки за лесно вклучување и исклучување. Направено од тешки хром и има обликувано лого на 3Д тим. Амблемите се спротивставуваат на елементите и изгледаат одлично со години. Лесно за инсталирање, само излупете и лепете, тоа е ветре. Може да се отстрани ако се бара, и тоа нема да го оштети вашето возило. Прицврстува без употреба на алатки за лесно вклучување и исклучување. Донесете го вашиот тим на патот со вас со тоа што ќе имате амблем на хром од решенија за лиценцирање на спорт! 3Д амблемот е изграден од метал, а потоа позлатен во хром, овие амблеми се сигурни дека навистина ќе се појават. Позлатеноста на хром му помага на амблемот да се спротивстави на елементот во сите временски услови, но да се задржи хромираната шина само да се примени стандарден восок на возилото. Со лепило веќе применето на задниот дел, сè што треба да направите е да го изберете местото што го сакате амблемот и местото. Амблемот е исто така одличен начин да го обележите вашиот лаптоп, количка за голф, поштенски сандачиња и многу повеќе. Околу 3 ”x 3”, во зависност од логото на тимот.

Карактеристики

Производи во категоријата