.

.

Алуминиумска Антена од 3,8 Инчи За Мазда Миата , Мазда МХ5 МХ-5 Миата Јарбол За Замена На Антената

Алуминиумска Антена од 3,8 Инчи За Мазда Миата , Мазда МХ5 МХ-5 Миата Јарбол За Замена На Антената

DEN 2.33

Износ
Залиха

Стилски Изглед : Ново дизајнирана антена за Мазда Миата (2006-2022). Се одликува со пошироки кривилинеарни празнини и подебела градба поврзана со мат црна боја за спортски и чист изглед. Премиум Материјал : Надворешна премиум алуминиумска легура и внатрешна Високо спроводлива Внатрешна Бакарна Калем. со третман на површинска Оксидација, за да се обезбеди максимална цврстина и издржливост за долготрајна употреба. Доказ за Миење автомобили : антената издржува повеќето временски услови и услови за миење автомобили. Без оглед на автоматското перење автомобили и рачното перење автомобили, нема потреба да го отстранувате секој пат, заштедете време за миење автомобили!. Лесно за инсталирање, Одвојте околу 1 минута. Нема да ви требаат никакви алатки. Заменската антена лесно се инсталира рачно за 1 минута. 100% гаранција за враќање на парите ако тоа не функционира.Ако не сте задоволни со вашето купување, контактирајте не во секое време и ние ќе откриеме аранжман што ги задоволува вашите потреби!. Антена Компатибилна со Мазда Миата (2006-2022).

Карактеристики

Производи во категоријата