.

.

2 компјутери Канада Шилд Патче за знамето извезено Апликација на шиење на шиење на канадски јавор лист штит Национален амблем лепенка за јакни фармерки Jerseyерси вел

2 компјутери Канада Шилд Патче за знамето извезено Апликација на шиење на шиење на канадски јавор лист штит Национален амблем

DEN 1.67

Износ
Залиха

Големина : 3x2,5 инчи (7,6x6.4cm). Канада Шилд Везење железо на шиење на лепенка. Вклучен 2 пакет. Издржлива, соодветна, миење, живописна боја, целосно извезена. Вклучена е поддршка за лепак со топло топење. Можете лесно да пеглате на неа. Шиењето на некои шевови може да го направи цврсто. Совршени ги железо на облека, облека, ранци, капачиња, капи, јакни, Jeanан, панталони, кошули, Jerseyерси, палто, чевли, занаети за уметност во DIY и многу повеќе. Големина : 3x2,5 инчи (7,6x6.4cm). Канада Шилд Везење железо на шиење на лепенка. Вклучен 2 пакет. Издржлива, соодветна, миење, живописна боја, целосно извезена. Вклучена е поддршка за лепак со топло топење. Можете лесно да пеглате на неа. Шиењето на некои шевови може да го направи цврсто. Совршени ги железо на облека, облека, ранци, капачиња, капи, јакни, Jeanан, панталони, кошули, Jerseyерси, палто, чевли, занаети за уметност во DIY и многу повеќе. Почнувајќи од 2017 година, ЗККЕТО се фокусираше на дизајнирање, производство и продажба на сите видови на закрпи, тактичко, смешно, железо на шиење и повеќе. Имаме повеќе од 500 модели на дизајн и продолжуваме да се зголемуваме. Можеме да го претвориме вашиот дизајн во лепенка, доколку ви треба, испратете ни го вашиот дизајн. Ако сакате да соберете многу видови на закрпи како нас, ве молиме фокусирајте се на нас. Производи се карактеризираат со 3x2,5 инчи (7,6x6.4cm). 2 пакувања во пакет Исклучителна занаетчиска топла топење лепак вклучена издржлива живописна боја, лесна за пеглана или шиење на одлично за облека облека за облека, облечени маици со шапки за чевли занаетчиски шиење, ткаенини DIY кој било проблем, ве молиме контактирајте со нас, ќе одговориме и ќе решиме За 24 часа, благодарам за шопингот во нашата продавница.

Карактеристики

Производи во категоријата