.

.

Вклучување на спортски спортски салата за спортски салата Компатибилен со Телефон Cat S62, Покриен опсег на лентата за рефлексија на отпорна на вода, отпорен на вода

Вклучување на спортски спортски салата за спортски салата Компатибилен со Телефон Cat S62, Покриен опсег на лентата за рефлексија

DEN 287.84

Износ
Залиха

Бела облека за спортска спортска салата за вежбање на куќиште за рака, каиш за џогирање, торбичка, неопрена, компатибилна со Cat S62. Удобен, материјал за влага. Прилагодлива спортска подготвеност за спорт. Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите функции без да се отстрани кожата. Облеката може да се носи на која било рака. Заштитете го вашиот телефон од гребнатини и оштетување. Clear Windows обезбедува заштита на екранот и пристап до пристап. Конструиран од лесен, отпорен на вода неопрена. Рефлексивни трим за да помогнете во видливоста. Рефлексивни акценти за зголемена видливост. Мал надворешен џеб за клучни или мали работи. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Бела облека за спортска спортска салата за вежбање на куќиште за рака, каиш за џогирање, торбичка, неопрена, компатибилна со Cat S62. Удобен, материјал за влага. Прилагодлива спортска подготвеност за спорт. Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите функции без да се отстрани кожата. Облеката може да се носи на која било рака. Заштитете го вашиот телефон од гребнатини и оштетување. Clear Windows обезбедува заштита на екранот и пристап до пристап. Конструиран од лесен, отпорен на вода неопрена. Рефлексивни трим за да помогнете во видливоста. Рефлексивни акценти за зголемена видливост. Мал надворешен џеб за клучни или мали работи. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Бела облека за спортска спортска салата за вежбање на куќиште за рака, каиш за џогирање, торбичка, неопрена, компатибилна со Cat S62. Удобно и лесен, акционен амбрант го обезбедува вашиот уред на вашата рака додека вежбате. Одликувајќи се со вградена заштита на екранот и корисен џеб за клучеви, тоа е совршен придружник за вежбање. Акционерскиот амбрант додава слој за влага за влага на вашиот уред, заштитувајќи го од пот и елементите. Прилагодливиот прегратка се протега за удобно да одговара на широк спектар на големини на раката и го одржува вашиот уред близу и безбеден за време на секоја активност. Плус, малиот надворешен џеб е корисен за складирање на клуч, готовина или друга мала ставка. Armband нуди елегантен дизајн, додека удобната лента за прилагодување обезбедува универзално вклопување. Јасното покритие обезбедува удобен пристап до екранот на допир и интегриран џеб за клучеви што може да го задржи вашиот клуч за теретана. Sport Armband за вашиот уред е безбеден и удобен начин да ги слушате вашите мелодии додека согорувате калории. Ogогирање, трчање, одење, земете го вашиот уред со вас и слушајте мелодии. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало).

Карактеристики

Производи во категоријата