.

.

Zhuhw Спортски телефонски држач за џеб спојка на отворено салата за раката торба за рачен вреќа за зглобот

Zhuhw Спортски телефонски држач за џеб спојка на отворено салата за раката торба за рачен вреќа за зглобот

DEN 2.00

Износ
Залиха

Дишење ткаенина на задниот дел. Двата методи за носење можат да се вклучат по своја волја, и лесно е да уживате во спортот и да одговара на раката. Предниот и задниот приказ, вклопете го обемот на раката без да се грижите за паѓање за време на вежбањето. Мултислоен џеб дизајн, мобилни телефони, часовници, клучеви, слушалки, итн. Подобрен дизајн на токи со голема јачина, фино изработка, удобно и издржливо. Опис на производот : Ткаенината за дишење на задниот дел од двата методи на носење можат да се вклучат по своја волја, и лесно е да се ужива во спортот и да се вклопи во екранот на грбот и задниот дел, да се вклопи во обемот на раката, без да се грижите за паѓање за време на дизајнот на џеб-слој-слој, мобилен Телефони, часовници, клучеви, слушалки, итн. Оценет дизајн на токи со висока јачина, фино изработка, удобно и трајно Производство Параметриматеријал : Полиестерколор : црна, сина, пурпулиза : Вклучен е околу 20*11смпа. Забелешка : 1. Ве молиме, оставете грешка од 2-3% поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете. Светла тежина и лесна за носење.

Карактеристики

Производи во категоријата