.

.

Најк Секојдневно Перница Екипажот Чорапи

Најк Секојдневно Перница Екипажот Чорапи

DEN 3.33

Износ
Залиха

Памук. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ЧОРАПИ што ЈА ОТСТРАНУВААТ ПОТТА : ткаенината што ја отстранува Потта го повлекува потењето од кожата за да ви помогне нозете да останат суви и удобни. ТЕРИ ЃОН : најк чорапите имаат тери ѓон кој обезбедува дополнителна удобност и апсорпција на удари за вежби за нозе и лифтови; идеален атлетски чорап за сите ваши тренинзи. НАМАЛЕНО ЛИЗГАЊЕ : предивото со високо триење во подножјето на овие атлетски чорапи Најк помага да се намали лизгањето за да можете да напојувате преку вашите тренинзи. ЧОРАПИ НА ЕКИПАЖОТ : чорапите На екипажот На Најк имаат силуета на екипажот што обезбедува удобно вклопување околу телето што нема да се лизне за време на тренинзите. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Машинско перење, увезено, ткаенина : 67% памук/30% полиестер/2% спандекс/1% најлон (процентите на материјалот може да варираат, проверете ја етикетата за вистинската содржина). Моќ преку тренингот Со Чорапите На Екипажот На Најк Секојдневно Перниче (6 Пар). Атлетските чорапи со ѓон од тери ви даваат дополнителна удобност за вежби за нозе и лифтови додека предивата со високо триење во подножјето го намалуваат лизгањето.

Карактеристики

Производи во категоријата