.

.

R-Gear Drymax Нема шоу чорапи за трчање за мажи и жени, лесна перница | Дишење, контрола на влага и анти -блистер | Л, црна, 3 пакет

R-Gear Drymax Нема шоу чорапи за трчање за мажи и жени, лесна перница | Дишење, контрола на влага и анти -блистер | Л, црна,

DEN 1.33

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Состав на материјал : 36% издржлив drymax/мек олефин/52% полиестер за влага/7% истегнат еластан/5% најлон што може да дише. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Светло перница : Овозможува суптилно, но функционално чувство. Мрежа за дишење : Обезбедува внатрешноста на чорапот да остане суво додека влагата е заробена на надворешниот слој. Удобноста и мекиот, рамен цвест на пети обезбедуваат заштита од плускавци и мекиот, рамен цвест на пети обезбедува заштита од плускавци и жаришта. Без шоу : чорапот останува скриен во чевлите додека ги штити основните делови на ногата. Совршено вклопување ветување : Ако некогаш сметате дека еден од нашите производи не го исполнува тој стандард, контактирајте не и ние ќе го направиме како што треба. Гордо направено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата