.

.

Wonhag Grip Фудбалски чорапи мажи кои тренираат млади кои не се лизгаат атлетски чорапи, кои трчаат екипаж чорапи, болнички чорапи, грипи чорапи

Wonhag Grip Фудбалски чорапи мажи кои тренираат млади кои не се лизгаат атлетски чорапи, кои трчаат екипаж чорапи, болнички

DEN 1.33

Износ
Залиха

? Пернизираните чорапи за дупки за вентилација на мажи во Instep ја расипуваат топлината генерирана за време на вежбање и одржувајте ја температурата на нозете постојана. ? Чорапи на фудбалски чорапи мажи се погодни за активности во затворен простор и спорт на отворено. Носете чорапи со зафат за мажи во затворено, можете да шетате по мазниот кат по волја без страв од паѓање и да избегнете директен контакт со студениот под. Може да се користи за секојдневно носење, како и за фудбалска кошарка што работи за велосипедизам за велосипедизам за велосипедисти, скок јаже и така натаму, за подобрување на експлозивната моќ на вашето движење. Во однос на дизајнот, ние ангажиравме познати дизајнери во индустријата, кои го водат патот во спортската мода да дизајнираат чорапи и удобни и нежни за клиентите.75% памук/15% најлон/10% полиестер. Прецизниот метод на плетење на чорапите ги прави не-лизгачките чорапи да се удобни и дишат, докажани од пот и мирис на мирис и ја одржуваат околината на нозете свежа. Срамната состојба на чевлите што се започнува и паѓа додека играте, исто така, мора да се случи од време на време, и можеби сте го искусиле сами. Arch се вклопува, зајакнување на амортизирање, поддршка за засилување за да се заштитат зглобовите на нозете.? Wonhag Grip Copics Soccer For For For For Frippers Non-Slip се изработени од силиконски материјал со мек ефект, чорапите за зафаќање на фудбал со метеж е многу удобно да се носат на нозете и да не се чувствуваат странски предмети. Машинско миење. Болничките чорапи за мажи со костени изработени од мек материјал го намалуваат меѓусебното триење помеѓу чорапите што не се лизгаат во болничките чорапи и нозете, спречуваат плускање и се задебелени и отпорни на абење за да се спречат дупки во чорапите за мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата