.

.

CCZMFEAS KIDS BOYS Cartoon Dinosaurs Pattern Sport Sports 10 пара

CCZMFEAS KIDS BOYS Cartoon Dinosaurs Pattern Sport Sports 10 пара

DEN 2.00

Износ
Залиха

Машината што може да се мие, нема деформација и не избледува лесно. Ги фасцинира децата веднаш штом ќе го извлечат од торбата и е совршен проект за подароци, вашите деца апсолутно ќе сакаат да носат секој ден!. Елиминирајте ја потребата за сортирање и спарување, костум за детски сандали, чизми, патики, чевли за трчање и фустан или формални чевли. Y Дизајн за пета бидете сигурни дека добро се вклопи и останете наназад, не е лесно да се лизнете. Тоа е целта за нас да развиеме различни чорапи со шема.Карактеристики на момчиња памучни чорапи :. Погоден за пролет, лето, есен и зима. Детски чорапи - направени од памук и спандекс, меки, дише, затегнати и издржливи, сети на фитили за да ја одржат кожата ладна, сува и лесна. Дизајн на еластична манжетна која го завитка глуждот без чувство на ограничување на кожата, природно печатење во боја. Ние сакаме да обезбедиме безбедни производи за нашите деца и сакаме да додадеме радост во нивниот шарен свет. 10 пара целосни печатени диносаурусни чорапи, идеја за подароци за градинки и училишни мали момчиња. 8 до 12 години : 7,48 инчи -9,05 инчи. Производите не содржат штетна хемиска супстанција без никаков лут мирис. Големина : 4 до 7 години должина : 5,9 инчи -7,48 инчи. Истражете 10 различни сетови со диносауруси и отпечатоци од автомобили. Машината што може да се мие, нема деформација и не избледува лесно. Погоден за пролет, лето, есен и зима. 8 до 12 години : 7,48 инчи -9,05 инчи. Засилена потпетица и пети во области со големо влијание за дополнителна издржливост и заштита. Процес на шивање на раката на раката на пети (цвест на пети без пети), чувајте го вашето бебе се чувствува меко и удобно. Машинско миење. Електричните дизајни на саси чорапи можат да се носат со обични фармерки, училишна униформа или партиски облека. Електричните дизајни на саси чорапи можат да се носат со обични фармерки, училишна униформа или партиски облека. Направено од 85% памук и 15% полиестер, висококвалитетни материјали прават чорапи меки, дише, затегнати и издржливи, со добра хигроскопчност, фитил пот далеку од кожата за да ја задржи кожата ладна, сува и лесна, а исто така избегнува мириси. Удобна и модерна, пространа еластична манжетна и Y потпетици, спречуваат менување и паѓање. Совршено вклопување - удобен дизајн на еластична манжетна, лесен за нивно ставање и не стискајте нозе. Големина : 4 до 7 години должина : 5,9 инчи -7,48 инчи. 10 пара симпатичен дизајн со диносаурус шема детски чорапи, совршен подарок за вашите деца. Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата