.

.

Томијо Анти Лизгачки фудбалски Чорапи, Чорапи За Држење За Нелизгачки Фудбалски Чорапи За Колена Фудбал/Кошарка/Хокеј Спортски Чорапи Млади Мажи

Томијо Анти Лизгачки фудбалски Чорапи, Чорапи За Држење За Нелизгачки Фудбалски Чорапи За Колена Фудбал/Кошарка/Хокеј Спортски

DEN 303.84

Износ
Залиха

На надворешната страна на дното на чорапите има силикон против лизгање. ⚽●МАКСИМАЛНА РАЗНОВРСНОСТ+ - Совршен И За внатрешни и за надворешни активности! Фудбал, одбојка, брануваа, патека и терен, хокеј, кошарка, јога и други спортови и секојдневна употреба. ⚽●Содржина На пакетот ● - пакетот со производи содржи 1 Пар Чорапи За Зафат Фудбал. ⚽●Избор На големина € - Во Моментов има само една големина на фудбалски чорапи што не се лизгаат за избор. Машина за перење, сушење, не е потребно пеглање и удобност за подобрени перформанси во текот на играта. ⚽●Содржина На пакетот ● - пакетот со производи содржи 1 Пар Чорапи За Зафат Фудбал. ⚽_ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена Од Најлон 75%+ Спандекс 15%+ 10% гумена Лента. ⚽●Силиконски нелизгачки Silicone-нашите Фудбалски чорапи против лизгање не се опремени со силикон против лизгање од внатрешната страна на дното, бидејќи подлогата против лизгање ќе го иритира стапалото, ќе влијае на удобноста на целото стапало, па дури и ќе предизвика плускавци. Без разлика на вашата возраст, пол или спорт, ќе ги доживеете придобивките од спортските чорапи што не се лизгаат. Ѓонот на стапалото е изработен од материјал од дното на пешкирот, кој ја апсорбира потта и дише, а за време на долгорочно напорно вежбање нема необичен мирис. Структурата на лентата се користи за поефикасно фиксирање на положбата на чевлите, за удобно вклопување и намалување на оштетувањето, подобрување на издржливоста. Ние ќе ви одговориме во секое време. Машинско Перење. На надворешната страна на дното на чорапите има силикон против лизгање. Ткаенината за фудбалски чорапи што не се лизга е удобна и мека, мека и нежна и дише. Потекло : Кина. Ние ќе ви одговориме во секое време.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Структурата на лентата се користи за поефикасно фиксирање на положбата на чевлите, за удобно вклопување и намалување на оштетувањето, подобрување на издржливоста. Класификација на бои : бела, сина, црна, црвена. Машинско Перење. Без разлика на вашата возраст, пол или спорт, ќе ги доживеете придобивките од спортските чорапи што не се лизгаат. Применлив пол : машки и женски. Ѓонот на стапалото е изработен од материјал од дното на пешкирот, кој ја апсорбира потта и дише, а за време на долгорочно напорно вежбање нема необичен мирис. Големина На Машки Чевли Л - САД : 7,5-11 / Големина На Женски Чевли : 8,5-11 Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не. ⚽●МАКСИМАЛНА РАЗНОВРСНОСТ+ - Совршен И За внатрешни и за надворешни активности! Фудбал, одбојка, брануваа, патека и терен, хокеј, кошарка, јога и други спортови и секојдневна употреба. Бренд : ТОМИЈО. Големина На Машки Чевли Л - САД : 7,5-11 / Големина На Женски Чевли : 8,5-11 Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не. Ткаенината за фудбалски чорапи што не се лизга е удобна и мека, мека и нежна и дише.

Карактеристики

Производи во категоријата