.

.

MST MT01 Обичајно тркало - 18x9,5, 35 Офсет, 5x114.3 шема на завртки, центар за 73,1мм - мат бронзен раб

MST MT01 Обичајно тркало - 18x9,5, 35 Офсет, 5x114.3 шема на завртки, центар за 73,1мм - мат бронзен раб

DEN 2.67

Износ
Залиха

Големина на тркалото : 18x9.5. Модел на завртки : 5x114.3. Офсет : 35. Центар Боре : 73.1. Боја : мат бронза. Големина на тркалото : 18x9.5. Модел на завртки : 5x114.3. Офсет : 35. Центар Боре : 73.1. Боја : мат бронза. ОписName : MT01 PART Број : 01-89565-35-MBZSIZE : 18x9.5offset : 35 Bolt Модел : 5x114.3 Center Bore : 73.1 Color : Matte Bronze.

Карактеристики

Производи во категоријата