.

.

Надградена Играчка За Куче Морон, Играчка За Влечење Топка За Јаже За Кучиња, Со Двојни Пијавки, Мултифункционална Играчка За Каснување Од Моаре, Погодна За Доминан

Надградена Играчка За Куче Морон, Играчка За Влечење Топка За Јаже За Кучиња, Со Двојни Пијавки, Мултифункционална Играчка За

DEN 3.00

Износ
Залиха

Мултифункционална интеракција : во топката има ѕвонче. Користејќи гумен грануларен чистач и двослоен остар механизам за чистење заби однадвор, оваа играчка со топче со јаже за кучиња може ефикасно да ги исчисти забите на кучето. 24-часовна услуга за клиенти : Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања во рок од 12 месеци, слободно испратете ни е-пошта и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. Цената е многу пониска од онаа на гумената суровина. Ова е причината зошто ние користиме сина и портокалова боја за да ги направиме нашите играчки за кучиња за да може вашето куче да го добие најдоброто искуство. Ова е причината зошто ние користиме сина и портокалова боја за да ги направиме нашите играчки за кучиња за да може вашето куче да го добие најдоброто искуство. силен и цврст. Веќе немаат здодевни денови, кучиња. Кога кучето ќе го касне, кучето ќе се потруди да ја јаде храната.Висококвалитетна играчка за кучиња со двојно вшмукување : играчката со јаже е изработена од природен, тпр материјал без БПА, кој е еколошки, безбеден и безопасен. Веќе немаат здодевни денови, кучиња. Силното јаже е изработено од материјал со висока густина, кој е издржлив и отпорен на абење. Мултифункционална интеракција : во топката има ѕвонче. 24-часовна услуга за клиенти : Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања во рок од 12 месеци, слободно испратете ни е-пошта и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. Можете да ставите храна за кучиња во топката. Дизајнот на двојната вшмукувачка чаша ја прави адсорпцијата поцврста и кучињата миленичиња ја претпочитаат. Покрај тоа, оваа играчка е исто така добра алатка за чистење на забите. Оваа интерактивна играчка за кучиња го држи вашето куче зафатено и забавувано, како што се влечење, ѕвонење, џвакање и фрлање. Втората генерација На Интерактивна Играчка За Кучиња Морон, сосема нов надграден производ кој сепак цица исклучително цврсто на дрвени подови и груби порцелански подови, што го прави посоодветен за американските домашни средини за живеење. Назабите одвнатре можат да ги исчистат остатоците од храна во забите. Ново надградените суровини се супер анти-залак, а отпорноста на кинење ја надминува онаа на гумените суровини. Бои препознаени од кучињата : според научните истражувања, портокаловата и сината се најатрактивните бои за очите на кученцата. Бои препознаени од кучињата : според научните истражувања, портокаловата и сината се најатрактивните бои за очите на кученцата.

Карактеристики

Производи во категоријата