.

.

Денес Зборувам Само Со Моето Куче Фланелен Нелизгачки Под подлога 24€16во Мултифункционален Тепих За Бања Со Брз Сув Тепих

Денес Зборувам Само Со Моето Куче Фланелен Нелизгачки Под подлога 24€16во Мултифункционален Тепих За Бања Со Брз Сув Тепих

DEN 1.67

Износ
Залиха

Еднострано Печатење, 100% Полиестерски Влакна (Полиестер), Фланелна Ткаенина, Долна Неткаена Пластика Со Точки. Оваа Подна Подлога Е Совршена За Внатрешни Врати Предни И Кујнски Килими, Подни Душеци, Спални Соби, Алишта, Бањи, Дневни Соби, Гаражи, Канцеларии, Влезни Врати, Гаражни Врати, Задни Врати, Дворови И Палуби, Домашен Декор И Многу Повеќе. Дефинитивно Е Добар Избор Како Подарок За Одмор За Семејството Или Пријателите. Оваа Подна Подлога Лесно Се Чисти, Одржува, Истресува Нечистотија, Може Да Отстрани Снег, Кал, Песок, Трева, Лисја И Прашина Од Чевлите И Чизмите Па, Умерена Дебелина, Нема Да Ја Заглави Вратата, Издржливо , Густо И Удобно Чувство На Стапалото, Не Е Лесно Да Падне, Дното Обликувано Со Точка Не се Лизга и Нема да Го Изгребе Вашиот Под. Рачно Миење, Не Избелувајте.Мери 24 На 16 Инчи И Е Дебела 0,3 Инчи. (Обично Пристигнува Во Рок Од 7-15 Дена Од Пратката) За Погодност На Логистиката И Транспортот, Подната Подлога Ќе Биде Преклопена И Испорачана. Може Да Има Набори Кога Клиентот Ќе Го Прими, А По 3-5 Часа, Наборите Ќе Исчезнат, Ве Молиме Бидете Сигурни Да Купите. Оваа Подна Подлога Се Користи Одлично За Бања, Суета, Куќа За Одмор, Главна Бања, Детска Бања, Апартман За Гости. Одлична Идеја За Подарок За Сите Прилики, Божиќ, Свадба, Денот На Татковците, Денот На Мајките, Вљубените.Овие Пријатни Плус Душеци/Килими За Капење Се Користат Со Специјална Технологија За Брзо Абсорбента И Брзо Сушење.

Карактеристики

Производи во категоријата