.

.

Bbeacgfg Африка Кал Платно Племенски Бања Тепих Душеци Во Собата 3 Парче Анти-Лизгање Влошки Бања Мат + Контура + Тоалет Капакот Капак Бања Антискид Рампа, Бела, Една Гол?

Bbeacgfg Африка Кал Платно Племенски Бања Тепих Душеци Во Собата 3 Парче Анти-Лизгање Влошки Бања Мат + Контура + Тоалет Капакот

DEN 1.33

Износ
Залиха

Одлична Функција За Апсорпција На Вода : Африканска Кал Платно Племенски Микрофибер Подлога За Капење Е Дизајнирана Ефикасно Да Ја Апсорбира Водата Брзо Се Апсорбира И Нема Мирис, Што Ќе Ги Исуши Нозете, Обезбедувајќи Ви Подот Што Брзо Се Суши И Чисти. Комплетите За Бања Помагаат Да Се Спаси Вашиот Под Од Капење Вода И Да Не Се Наштети На Површината На Подот, Правејќи Ја Вашата Бања Чиста И Сува. Со Оваа Густа Подлога За Капење, Никогаш Не Грижете Се За Вишокот Вода На Подот.Големина : Подлога За Врата : Должина 23,6 во * Ширина 15,7 инчи, Подлога Во Форма На Буквата У : Должина 19,7 во * Ширина 15,7 инчи, Капак Во Форма На О : Ширина 13,8 во * Висина 17,7 инчи.Пакетот Вклучува : 1x Врата Мат, 1x-Облик Рампа, 1x О-Облик На Капакот.Инструкции За Перење : Може Да Се Мијат Со Рака, А Не Со Белење.

Карактеристики

Производи во категоријата