.

.

Топје Бања Декор 16 Х 24 Бања Мат Акварел Шема На Божур И Цвет Цвеќиња На Поздравниот Цветни Елемент Пријатна Бања Килим Со Не Се Лизга Поддршка

Топје Бања Декор 16 Х 24 Бања Мат Акварел Шема На Божур И Цвет Цвеќиња На Поздравниот Цветни Елемент Пријатна Бања Килим Со

DEN 1.00

Износ
Залиха

24 ИНЧИ ШИРОК х 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 х 40 СМ. Висококвалитетна, мека кадифена површина со поддршка против лизгање. СОВРШЕНО-за сите површини, подлогата нема да му наштети на вашиот под. Отпорен на вода И БРЗО СЕ СУШИ. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење на студ, сушење на ниска температура. УПОТРЕБА : Дома Декоративни, Хотел, Спална Соба,Молитва,Отворено,бања,дневна соба,ходникот,Комерцијални, Автомобил. Големина не користете белило или ставете ги за хемиско чистење бидејќи може да ги истроши душеците.Повеќенаменски направи совршен тепих за туширање, тепих за кујнски мијалник, подлога за врата, тепих за перење и сл.

Карактеристики

Производи во категоријата