.

.

3дроуз Вашингтон, Каскада Планини, Планината. ШУКСАН-УС48... - Бања Бања Килим Душеци

3дроуз Вашингтон, Каскада Планини, Планината. ШУКСАН-УС48... - Бања Бања Килим Душеци

DEN 279.84

Износ
Залиха

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125". Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мека кадифена површина, нетоксична и издржлива. Подлогата против лизгање спречува лизгање на подлогата. Нашите уникатни дизајни се совршен декор погоден за секоја просторија од куќата или станот. Лесно за чистење, перење во машина, закачување за сушење. Прави совршена идеја за подарок за секоја пригода. Вашингтон, Каскада Планини, Планината. ШУКСАН-УС48 ДСВ0059-Дејвид Свилар Тепих За Бања Е висококвалитетна бања/подна подлога, 18" х 23" со дебелина од 0,125". Печатени со исклучителни сублимирани дизајни. Разновиден за сите видови подови. Оптимизиран за удобност и издржливост. Изработени од мек полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата