.

.

КВЕИ Пластична Клупа За Домаќинство Задебелување На Ниска Клупа За Возрасни Деца Бања Против Лизгање Клупа Квадратна Клупа Клупа За Бања

КВЕИ Пластична Клупа За Домаќинство Задебелување На Ниска Клупа За Возрасни Деца Бања Против Лизгање Клупа Квадратна Клупа Клупа

DEN 3.00

Износ
Залиха

Боја : Роза Црвена Сива Кафеава. Дали тоа може да се прилагоди : Не. Применлив објект : Возрасни. Дали да се соберат : целина. Боја : Роза Црвена Сива Кафеава. Дали тоа може да се прилагоди : Не. Применлив објект : Возрасни. Дали да се соберат : целина. Стапала што не се лизгааткога користите во бањата, има подлога што не се лизга и не грижете се за лизгање.Закривена површина на столицата, дизајн на дупка за истекувањепоудобно е за возење, дупката за истекување е погодна за водата да тече низ дупката за истекување за време на капењето, а на површината на столицата не останува вода и не се лизга.Заоблени аглипроѕирната столица има заоблени агли кои се убави и се чувствуваат добро.Мултифункционална употреба.Мултифункционалната столица за капење може да се користи како подножје, столче за бања, столче за градинка итн.Преферираниот материјал има силна носивост. материјал, столицата е силна и издржлива, силна носивост, може да издржи тежина од околу 90 кг, попрактичнопоради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики

Производи во категоријата