.

.

Орган на пристаниште - umамбо Тоте ОСФА Црно

Орган на пристаниште - umамбо Тоте ОСФА Црно

DEN 623.84

Износ
Залиха

B300 10-унца 100% памучна двојка. Издржливи памучни веб -рачки. Димензии : 15 "H x 20" W x 5 "D приближно 1 500 кубни инчи. B300 10-унца 100% памук. 1 500 кубни инчи. Стил # : B300 Овој здрав преголем тота е совршен за дневни патувања и повеќе. 10-унца 100% памук Твил Трајни памучни веб-рачки димензии : 15 "H x 20" W x 5 "D Приближно 1 500 кубни инчи Белешка : Торпи што не се наменети за употреба од деца 12 и под. Вклучува калифорниски реквизит 65 и социјална одговорност Hangtag .

Карактеристики

Производи во категоријата