.

.

AOQUNFS Women'sенски латински салса сала за танцувачки чевли за танцување чевли за танцување, QJW7218

AOQUNFS Women'sенски латински салса сала за танцувачки чевли за танцување чевли за танцување, QJW7218

DEN 959.84

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Suede единствено. ? Дизајн и материјал : Црниот сатен со црвен печатен горен со фино апсорпција на пот, мека постава за дишење; Висока еластична латекс мида со густа издржлива надворешна плоча, флексибилна и удобна. ? Екстремно лесна и стабилна. Тие се одлични за сала за сала, латинска, салса, бахата, мамбо, танго, замав или кој било вид на социјален танц во свадба во сала. Совети за големина : Нашите чевли за танцување се со големина на големината на чевлите во САД. За подобро вклопување, измерете ја должината на стапалото и изберете ја големината според табелата со големина на последната слика лево. Ние препорачавме новите чевли за танцување да се вклопат многу. ? Бесплатно прилагодување : Ако треба да ги купите чевлите со улични стапала (гумен ѓон) или сакате да изберете друг стил на потпетици прикажан на сликата на левата табела за типот на потпетици, ве молиме контактирајте не и кажете ни ги вашите барања откако ќе ја поставите нарачката. Услуга по продажба : Бесплатно враќање, ако чевлите не се соодветни за вас, можете да ја вратите предметот без трошоци за испорака, или ние сме подготвени да замениме друг нов пар чевли со соодветна големина, или сакате или сакате. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.

Карактеристики

Производи во категоријата