.

.

Ptzizi Смешно сино карирано памучно бебе безбедност на тренинг триаголник кучиња бандана, пол откријте фотографија реквизит миленичиња шамија украси додатоци милен?

Ptzizi Смешно сино карирано памучно бебе безбедност на тренинг триаголник кучиња бандана, пол откријте фотографија реквизит

DEN 175.84

Износ
Залиха

Текстура на материјал : Ние користиме 100% памучна ткаенина за да ја направиме мека, ова е идеално бандани за кучиња, материјал што може да дише, да ги одржува вашите кучиња да се чувствуваат удобно и нема да предизвикаат оштетување на вратот. Димензии 27 инчи (должина на вратот) x 18 инчи (горе до дно на триаголник), совршени за средни и големи кучиња. Пред да купите, ве молиме, не заборавајте да го измерите вратот на вашето куче за да обезбедите соодветно вклопување. Фина фирма за изработка на фирма, симпатичен дизајн, цврст принт, не ја соблекувајте линијата. Секојдневно користете идеално за секојдневно носење, снимка со фотографии, забави, свадби или само направете го вашето домашно милениче да изгледа симпатично со биб на миленичиња. Суштински подарок за да ги направите вашите миленици различно, поладно око за око, поубаво или понежно од другите. Пријателска услуга Ние сме крајно сигурни во квалитетот на кучињата бандани, не двоумете се да ме контактирате ако имате какви било барања или прашања во врска со јака или големина, би сакал да ви помогнам што можам да направам. Број на единици : 1.0. Текстура на материјал : Ние користиме 100% памучна ткаенина за да ја направиме мека, ова е идеално бандани за кучиња, материјал што може да дише, да ги одржува вашите кучиња да се чувствуваат удобно и нема да предизвикаат оштетување на вратот. Димензии 27 инчи (должина на вратот) x 18 инчи (горе до дно на триаголник), совршени за средни и големи кучиња. Пред да купите, ве молиме, не заборавајте да го измерите вратот на вашето куче за да обезбедите соодветно вклопување. Фина фирма за изработка на фирма, симпатичен дизајн, цврст принт, не ја соблекувајте линијата. Секојдневно користете идеално за секојдневно носење, снимка со фотографии, забави, свадби или само направете го вашето домашно милениче да изгледа симпатично со биб на миленичиња. Суштински подарок за да ги направите вашите миленици различно, поладно око за око, поубаво или понежно од другите. Пријателска услуга Ние сме крајно сигурни во квалитетот на кучињата бандани, не двоумете се да ме контактирате ако имате какви било барања или прашања во врска со јака или големина, би сакал да ви помогнам што можам да направам. Број на единици : 1.0. Ние користиме 100% памучна ткаенина за да бидеме мека, ова е идеално бандани за кучиња, материјал што може да го дише, го одржува вашето куче ладно за време на тие топли летни денови. Може да се измие или исуши машината.

Карактеристики

Производи во категоријата