.

.

Loveубов Банер на Burlap | Декорации на Денот на вinesубените | Валентин Гарланд | Прописи за фотографии на в Valentубените | Декорации за банер на ангажмани | Декорации за свад

Loveубов Банер на Burlap | Декорации на Денот на вinesубените | Валентин Гарланд | Прописи за фотографии на в Valentубените

DEN 143.84

Износ
Залиха

Бурлап. Денот на вineубените наскоро се приближува! Каков подобар начин да го прославиме отколку со наша рака, премија за врвен квалитет на банер. Вредност : Симпатична банер !! Овој транспарент би изгледал одлично на вашиот прозорец, мантија или wallид или прекрасна мала сегашност за да му ја дадете на вашата сакана. Материјал : составен од природен бурап. Насликана во црна напишана - Loveубов со знак на 2 црвени срца, нашиот транспарент е врвен квалитет и може да се користи повторно. Големина : Секое парче мери 14 см (W)*16cm (L). Доаѓа веќе собрано, само извадете го и закачете го. Ние стоиме покрај нашите транспаренти со гаранција за враќање на парите од 100% . Ако овој транспарент не ве направи задоволен, тогаш целосна наплата. Материјал : Премиум природен бурап. Должина : Вкупно 8,2ft. Боја : црна буква и знак на црвени срца. Совршена големина : Секое знаме на Burlap мери 5,5 ”x6.3”. Пред-собрани : Сите знамиња на Burlap беа подвижни. Добар квалитет. Издржлив и еднократно. Преклопен и лесен за складирање. На Party Joy, ние постојано се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти одлични производи за услуги и квалитетни производи. Вашето задоволно купено искуство е нашата прва цел. Симпатичниот loveубовен банер од Party Props. 1. Овој burnубовен банер на Burlap ќе направи совршен допир за Денот на в Valentубените, свадбената забава, годишнината и другите специјални прилики. 2. Банерите на Party Props се издржливи за многу време употреба, бидејќи на неговиот премија и здрав материјал за прицврстување, лесен за преклопување по употреба, зачувајте го вашиот простор. 3. Сите знамиња на транспарентот се претходно собрани, заштедете време и пари, исто така можете да го прилагодите просторот помеѓу знамињата според вашиот избор.

Карактеристики

Производи во категоријата