.

.

Ние Сме Толку Горди На Вас Банер Црвен Сјај, Честитки Банер За Дипломирање, Црвени Украси За Дипломирање 2023 Банер, Честитки Украси За Забави За Град 2023 Година

Ние Сме Толку Горди На Вас Банер Црвен Сјај, Честитки Банер За Дипломирање, Црвени Украси За Дипломирање 2023 Банер, Честитки

DEN 1.00

Износ
Залиха

Црвени Украси за Дипломирање 2023 : Совршени украси за дипломирање за средно училиште, колеџ, медицинска сестра, прослави на доктор град. Убава позадина за фотографии е да изразите како сте горди на достигнувањата на вашиот син или ќерка, задолжително за чест или прослава на гордоста. Пакетот Вклучува : 1 парчиња црвен сјај ние сме толку горди на вас банер, совршен дипломирањето тема партија украси за вас, подобрување на радосна атмосфера за вашиот дипломирањето. Лесен За Употреба : многу е едноставен и само ставете лента низ дупката на врвот на секоја буква картон, МАЛКУ САМ.Овој транспарент можете да го закачите во трпезарија, прозорец, ѕид, надворешен трем, маси за десерти, маси за вклучена маса или да го користите како одлична позадина за украсување на вашата забава за дипломирање во 2022 година. Совршена Големина : гордите банери за дипломирање вкупната должина е околу 19,6 стапки(2 јажиња), а висината на буквите е приближно 5,2".Изработен од еколошки картон и лесен за употреба и може да се закачи на која било локација по ваш избор во затворени простории или на отворено. Вреди Да Се Купи : ова ние сме горди банер ќе ги импресионира прослава град, додавајќи брилијантност на дипломирањето партија и евиденција на важни моменти достигнување.Натерајте ги да се восхитуваат. Нарачајте го сега!. Дали планирате дипломирање партија?. Овој црвен банер" ние сме толку горди на вас " е совршен материјали за забава за дипломирање за вашата неверојатна забава за дипломирање во 2023 година. Работеше совршено за фото позадина банер и овој банер апсолутно ќе ја осветли партијата град и ќе додаде малку сјај на вашиот декор за дипломирање и ќе ви донесе радост.

Карактеристики

Производи во категоријата