.

.

Француски Ами Шкотски Кученце Кученце Оникс Сребрена Сива Мала 2 Целулоидна Рачно Изработена Автоматска Шнола За Коса За Жени И Девојки, Произведена Во Франција

Француски Ами Шкотски Кученце Кученце Оникс Сребрена Сива Мала 2 Целулоидна Рачно Изработена Автоматска Шнола За Коса За Жени

DEN 1.00

Износ
Залиха

Овој француски клип за коса за девојки и жени е клучно парче што треба да се чува во додатоците за вашата коса. Ви дава брзи решенија за стилизирање со зафат без лизгање. Големината на барет е прибл. 2 инчи (5 см). Идеален е за фини, кратки до тенки типови коса. Совршен за секојдневно носење, свечени прилики, забави и свадби. Одличен подарок за мајка, ќерка, сопруга, браќа и сестри, пријатели и за себе. Ова е рачно изработено од целулоза ацетат кој обезбедува вечен луксузен сјаен финиш. Тој е многу издржлив, удобен и не ја извртувајте, влечете или оштетувајте косата. Ова извонредно парче доаѓа во прекрасна торба за подароци за заштита и чување на производот додека не се користи. Ве молиме имајте предвид, поради вештачко осветлување вистинската боја на предметот може малку да се разликува од сликата прикажана овде. Нашите француски украси За коса Ами се рачно изработени во Европа. Секој додаток за коса е рачно полиран до совршенство со уникатен дизајн и дезени. Во француската Ами, интегритетот и најдобриот квалитет на производите се загарантирани. Контактирајте со нас за секаков вид на услуга или проблем поврзан со производот. Француската Колекција За Коса Ами обезбедува разновидни додатоци рачно изработени Во Европа. Сите производи се совршено полирани за прекрасна завршница на мазни и рамномерни рабови. Овој асортиман се состои од различни производи кои се движат од чешли за коса, штипки, шноли и многу повеќе. Уникатните дизајни го надополнуваат секој тип на коса од кратка до долга, фина до густа и права до кадрава : разноврсна колекција ретка во продавниците за малопродажба. Француската Ами се гордее со користење на целулоза-ацетат погодна за природата што го прави парчето издржливо и луксузно.

Карактеристики

Производи во категоријата