.

.

НЕКОГАШ Вера Свадба Австриски Кристал 4 Маргаритка Цвет Коса Клип, Маркиза Круг Кристал Коса Барет За Жена Девојка Иридентен АБ Златен Тон

НЕКОГАШ Вера Свадба Австриски Кристал 4 Маргаритка Цвет Коса Клип, Маркиза Круг Кристал Коса Барет За Жена Девојка Иридентен

DEN 287.84

Износ
Залиха

Растенијата и цвеќињата им овозможија на нашите дизајнери многу да се имитираат на патот на облиците, текстурите и боите на нашиот накит. Оваа шнола ќе направи вашата мода за коса да изгледа минимално и едноставно. Оваа шнола ќе ја направи вашата коса мода минимална и едноставна. Ова е најдобриот начин да го покажете вашиот стил. Направено од кристали. Носењето ваков накит за коса ќе ве направи попривлечни. Тоа ќе биде идеален подарок за вашата девојка, сопруга, свршеница, ќерка, мајка, сестра, внука, вашиот посебен некој или само себе. Должина : 3,3 см( 1,3"), Ширина : 8,5 см(3,3"), Тежина : 35гр. Наменета Употреба : Свадба/Годишнина/Роденден/Забава/Матурска/Топка/Коктел Забава/Денот На Мајката/Денот На Вљубените/Новогодишната Ноќ/Божиќ/Натпревари/Специјална Пригода/Секојдневна Облека. Завиткување : Дојдете со резервни кристали, кутија за подароци и торба за услуга. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не. Кристалот ја симболизира чистотата и вечноста, а исто така е благослов и очекување за вечната љубов. Оваа свадба коса барет ќе биде идеален подарок за вашата девојка, сопруга, свршеница, ќерка, мајка, сестра, внука, вашиот посебен некој или само себе. Совршен додаток За Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Годишнината, Денот на Благодарноста, Свадбата, Новогодишната Ноќ и Роденденот за да го покажете вашиот шарм. 1*Ставете ја во херметички торба ако не очекувате да ја носите долго време. 2*накитот треба да се чува одделно за да се спречи триење на парчињата едни на други и да предизвика мали гребнатини. 3*Користете мека крпа за полирање за да ја избришете мазната површина на накитот. 4*не носете го кога ќе се бањате, пливате или правите домашни работи. 5 * не контактирајте со други хемикалии како што се алкали и белило.

Карактеристики

Производи во категоријата