.

.

1978 О-Пи-Чи # 12 Џорџ Скот Бостон Ред Сокс НМ/Мт Ред Сокс

1978 О-Пи-Чи 12 Џорџ Скот Бостон Ред Сокс НМ/Мт Ред Сокс

DEN 144.00

Износ
Залиха

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате. Задолжително за секој обожавател!. Одлично за секој колекционер На Бостон Ред Сокс. Ние сме # 1 продавач на гроздобер картички преку интернет, Картичките На Дин имаат над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Еден Превозот Задолжен-Без разлика колку картички-и повеќето нарачки брод истиот ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате. Задолжително за секој обожавател!. Одлично за секој колекционер На Бостон Ред Сокс. Ние сме # 1 продавач на гроздобер картички преку интернет, Картичките На Дин имаат над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Еден Превозот Задолжен-Без разлика колку картички-и повеќето нарачки брод истиот ден!. 1978 О-Пи-Чи # 12 Џорџ Скот Бостон Ред Сокс (Бејзбол Картичка) Нм / Мт Ред Сокс. Картичките на дин беа основани во 2001 година Од Дин Хенли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и неспортски картички. Нашиот инвентар порасна на повеќе од милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и 5000 квадратни метри. фт. канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви понудиме брза и лична услуга. Дин има напишано и две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што сте го направиле. Ние го гарантираме тоа!СН : Б78О 00 8932.

Карактеристики

Производи во категоријата