.

.

Homnoble Bento Box Возрасна кутија за ручек, Bento Box For Dids Adult Adulprof Profuf BPA без 3 прегради за ручек со кутија за ручек 4 во 1 оброк подготовки за садови за миење садови за миење садо?

Homnoble Bento Box Возрасна кутија за ручек, Bento Box For Dids Adult Adulprof Profuf BPA без 3 прегради за ручек со кутија

DEN 0.67

Износ
Залиха

Бидејќи кутијата за ручек може да биде оштетена за време на транспортот, кога го добивте пакетот, прво проверете. Неговите два слоја не се запечатуваат едни од други. Значи, ако сакате да ставите супа, изберете го садот за супа. Безбедност. Треба да го ставите слојот од не'рѓосувачки челик заедно со надворешниот слој во микробранова печка. Кога ќе завршите со ручекот, проверете дали приклучокот е цврсто притиснат.

Карактеристики

Производи во категоријата