.

.

Симпатична Коала Спиење Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

Симпатична Коала Спиење Смешно Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

DEN 0.67

Износ
Залиха

Пп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робустен и издржлив,предвремен дизајн,лесен за отворање и затворање,со рачка за носење,лесен за носење,нема да донесе непријатности за вашето патување. Дизајн : Секоја кутија за ручек бенто има 2 поделени контејнери, за да можете да ја поделите храната меѓу овие контејнери,да спречите мириси во вашата торба и да ја одржувате храната свежа и неред. Бенто Кутија Со Рачка : оваа кутија за ручек бенто е лесна, а бравите од страните убаво држат се заедно и се гнездат заедно, невидливата и флексибилна задебелена рачка може да биде многу погодна во секојдневна употреба. Сите Во Еден Дизајн : овој дизајн на контејнери за ручек што може да се собере вклучува се што ви треба за да уживате во здрав оброк на работа,пикник или на отворено,вградената лажица е секогаш при рака за лесни оброци во движење. Повеќекратна Употреба : Модерниот И минималистички изглед и бои се класични и практични, домашни ручеци што треба да ги однесете на работа или пикник и да уживате во поздрав начин за јадење во секое време,насекаде,се разбира,можете да го завиткате во лента како подарок или дури и на некој близок. Се-Во-Едно Бенто Кутија За Ручек Возрасни Еднократно Редење Контејнери За Ручек Со Поделени Прегради И Рачка За Пикник Работа Патување.

Карактеристики

Производи во категоријата