.

.

83 парчиња зимски билтени граници налепници пингвин снегулка снежна табла украси Оставете ги снежни снегулки само лепила wallидни декорации за детски училишни училн

83 парчиња зимски билтени граници налепници пингвин снегулка снежна табла украси Оставете ги снежни снегулки само лепила wallидни

DEN 3.33

Износ
Залиха

Дизајн на зимска тема : И двете билтени во училницата се граничи и оставете ги налепниците за снег Божиќни wallидови се дизајнирани со стилови на снегулка и снежен човек 3, прекрасна и симпатична, полна со Божиќно зимски здив, погодни за украсување училница и дом, додавајќи повеќе празничен амбиент.

Карактеристики

Производи во категоријата