.

.

Либер Комплет За Ламинирање На Веѓите За Убавина За Убавина, 5 Минути Уреден Комплет За Подигнување На Веѓите Со Ефект На Веѓи Во Траење Од 8 Недели Полни Пердувести

Либер Комплет За Ламинирање На Веѓите За Убавина За Убавина, 5 Минути Уреден Комплет За Подигнување На Веѓите Со Ефект На Веѓи

DEN 3.33

Износ
Залиха

?[Направете ги веѓите пополни]Замислете да се разбудите со совршен изглед, уредна веѓа и убава, Заборавете на тони алатки за шминка и фиксација. Користејќи го овој комплет за ламинат на веѓите, ќе добиете прекрасни долготрајни резултати. ?[Заштедете време и пари]Салоните за Убавина обично наплаќаат од 80 до 160 долари за една сесија. Користејќи го комплетот, ќе заштедите пари. ?[Професионален ефект на ламиниране] Совршен За луѓе со неуредни веѓи, како и за оние кои ретко растат веѓи - уживајте во подебел ефект на веѓите. Ефектот на ламиниране ќе трае најмалку 8 недели. ?[Долготрајни Резултати за 8 недели]за разлика од постојаното тетовирање на веѓите, тоа не ви носи болка, туку убавина и шарм. Секој чекор е 3~5 минути, најбрзо да се создадат совршени веѓи, другите производи на пазарот треба да почекаат 10 минути за секој чекор. ?[Безбедно кревање веѓи]без натриум бромат, без влакна на веѓите што горат или оштетуваат! Ламиниране на веѓите е нов трик за убавина дизајниран да ви ги отвори очите. Преквалификувајте ја насоката и обликот на веѓите, направете ги да изгледаат пополни, подолги и погусти. ? детали за комплетот за ламиниране на веѓите : 1 еез Заштита На Веѓите Кожа 1 парчиња Гел За Фиксирање На Лепак за Веѓи 1 еез Подигнување на веѓи 1 парчиња Фиксирање на Веѓи 1 парчиња Кератин после Нега 1 пакување 35 парчиња четки за веѓи комплет ?Лесно е да се направи ламиниране На Веѓите, само верувајте си! Клучна Точка 1 : Нанесете Јасен Лепак За Веѓи на веѓите и чешлајте го еден по Еден И директно Нагоре Клучна Точка 2 : Нанесете Го Подигнувањето на веѓите и Рамномерно Поставете го лосионот на веѓите и нежно покријте го со пластична фолија. Клучна Точка 3 : Нанесете ја ламиниране на Веѓите кератин нега секојдневно. Потоа може да ви помогне да ја одржите формата на веѓите во облик на волумен 6 8 8 недели.

Карактеристики

Производи во категоријата