.

.

СУУКСЕС Жени Ребрести Секси Боди Без Ракави Квадратен Врат Обложен Резервоар

СУУКСЕС Жени Ребрести Секси Боди Без Ракави Квадратен Врат Обложен Резервоар

DEN 319.20

Износ
Залиха

90% Најлон, 10% Спандекс. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Секси Боди со Отстранливи Влошки : дизајн Без Ракави, Квадратно деколте, Широки еластични ремени, Отворен грб, Двојно обложени поместени. Компресија Едно Парче Резервоарот Врвот Боди : Мека меѓуножје, долните редови кука затворање дизајн, Прилагодете удобен. Слабеење Ребрести Беспрекорни Боди : Растеглива контурна ткаенина, отстранувајќи Ја Влагата, не гледајќи низ средината на Половината подобрена компресија. Прилика : Ова боди за обликување е совршено за секојдневни,секојдневни,домашни,состаноци,шопинг и други прилики. Големина : (нашата големина шема) XS=САД 2, S=САД 4, M=САД 6, L=САД 8, XL=САД 10.

Карактеристики

Производи во категоријата