.

.

Бокал За Вода Стаклен Чајник Стомна Со Капак Ледена Рачка Боросиликатен Стаклен Бокал Отпорен на Топлина За Чај/топла и Ладна Вода/мраз Вино Кафе Сок Од Млеко Пијал

Бокал За Вода Стаклен Чајник Стомна Со Капак Ледена Рачка Боросиликатен Стаклен Бокал Отпорен на Топлина За Чај/топла и Ладна

DEN 548.80

Износ
Залиха

? Задебелено, но Стабилно : боросиликатното стакло е задебелено, издржливо и многу стабилно, отпорно на топлина и може да издржи температурни промени од -20 ° C до 150 ° C. нерѓосувачкиот челик и квалитетниот силикон обезбедуваат цврст капак.?И внатрешниот капак со филтер со дупчиња обезбедува совршена инфузија на овошје за време на истурање. ●Лесен За Употреба : стаклениот чајник има ознака на вага, така што ќе можете да подготвите кафе или чај по потреба. Изливот од шише со вода што не капе е дизајниран за лесно истурање и прецизна контрола, така што ќе можете убаво да истурите без да истурите капка вода. ? Добар квалитет : 1200МЛ/2000МЛ.?Капацитетот е доволен.?Совршен За Создавање Квалитетно Топло И Кул!?Ладни чаеви со лабав чај, кесички чај и билен чај. ? Висока транспарентност : Изработено од боросиликатно стакло, кое се користи и за висококвалитетни чаши за вино, ви дава кристално јасен поглед на вашите пијалоци. Овој чајник е целосно рачно изработен, специјално дизајниран со излив што не капе и совршена ergономска рачка ЗА цврсти ГРИПТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ1.?Име : стакло југ2.?Материјал : боросиликатно стакло,нерѓосувачки челик, 3.?Боја/Површинска Обработка : Јасен4.?Вид На Пиење : Вода/Чај/Кафе Тенџере/Пијалок Кан5.?Нега : Машина за Миење Садови, рачно чистење6.Отпорност на температура : -20 ° C ~ 150 ° C/-4 ° F ~ 302 ° F. Безбеден И Безбеден За Шпорет на Фрижидер (препорачан мал оган) И Безбеден За Микробранова печка (освен капакот) Карактеристика : } капакот е отстранлив и дамката лесно се чисти.€ Анти-капе излив &голем дијаметар : удобен за употреба и лесен за чистење.● Голема рачка : Не се лизга, удобна за држење.?(Доволно голема за големи раце)?ова е добар пијалок? Грозје-подобро замрзнато пред натопување? Лимон-го зајакнува имунитетот? Јагода-Го Одложува стареењето на кожата? Нане Нане - Свеж вкус обезбедува лето за добро чувство.Погоден за подготовка на различнибелешка : ● Недостатоци во приемот на предметот или проблеми со квалитетот што се користат, ве молиме контактирајте не.?Ние можеме да ви помогнеме да ги решите вашите проблеми или да ви испратиме нов.?Погоден за подготовка на разни● Недостатоци при приемот на предметот или проблеми со квалитетот што се користат, ве молиме контактирајте не.?Ние можеме да ви помогнеме да ги решите вашите проблеми или да ви испратиме нов.?Погоден за подготовка на разни● Недостатоци при приемот на предметот или проблеми со квалитетот што се користат, ве молиме контактирајте не.?Ние можеме да ви помогнеме да ги решите вашите проблеми или да ви испратиме нов.☕ ☕_Идеален подарок : Стаклениот чајник има најдобар квалитет и убав изглед со прекрасна кутија за подароци. Тоа е многу добар избор за лична употреба или како подарок. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики

Производи во категоријата